środa, 31 grudnia 2008

... spędzimy sami w domu. Chciałabym, żeby było rodzinnie i miło. Martwię się tylko czy Natalka nie będzie się bała fajerwerków, bo u nas jest bardzo głośno. Właściwie Sylwester to dla nas dzień jak co dzień. W tym roku nawet nie będziemy otwierali szampana, bo A. nie chce sam pić. Planujemy zrobić coś dobrego do jedzonka, chociaż tym uczcimy Nowy Rok.

A wszystkim gościom ciasteczkowego bloga życzymy, aby 2009 rok był rokiem pełnym zdrowia i spokoju.

Mamy nadzieję, że spełnią się Wam wszystkie marzenia.

11:29, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 29 grudnia 2008

W piątek idziemy z Natalką do innego lekarza. Zbyt wiele rzeczy nas niepokoi, a baba jaga nigdy nie ma dla nas czasu. Koniecznie musimy zapytać o to jakie mleko podawać i o przyrośnięty języczek. Większość osób mówi, że czym szybciej podetniemy tym lepiej. Tymczasem baba jaga karze nam czekać i twierdzi, że na razie nie ma potrzeby cokolwiek z tym robić. Może jesteśmy przewrażliwieni, ale bardzo niepokoi nas to, że Mała często budzi się ze snu z płaczem albo przez sen macha nerwowo rączkami. Może dostaniemy skierowanie do neurologa, bo takie zachowanie dla 2 miesięcznego dziecka chyba nie jest normalne. Nie mogę doczekać się tej wizyty u lekarza. Mam nadzieję, że tym razem zostaniemy potraktowani poważnie, a lekarka będzie bardziej kompetentna od baby jagi.


22:37, anjaak_net , Natalkowo
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 grudnia 2008

W zasadzie już po świętach, ale ja nadal jestem w świątecznych klimatach:

11:51, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 grudnia 2008

... z Natalką za nami. Było trochę zamieszania, ale ogólnie wszystko skończyło się bardzo miło. Dla naszej córeczki są to pierwsze święta. Warto wspomnieć, że w czasie świąt Natalka po raz pierwszy wzięła do rączki grzechotkę i trzymała ją dosyć długo. Widać, że jej rączki są już coraz sprawniejsze. W dodatku jest bardzo ciekawa świata, najchętniej cały czas patrzyłaby na to co dzieje się wokół niej.

To dziwne, bo wcześniej radością dla nas było to, że Natalka otworzy oczka lub spojrzy na nas, a teraz cały czas obraca główką, żeby zobaczyć gdzie jesteśmy.

Poniżej kilka migawek z Wigilii:

Natalka
Natalka
Nowy miś Natalki
Mikołajek
19:38, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 grudnia 2008

Dziś Wigilia. Z tej okazji wszystkim życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć!

choinka

11:13, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 grudnia 2008

Natalka coraz częściej gaworzy - prawie cały czas coś mówi, uśmiechając się przy tym od ucha do ucha. To będą jej pierwsze święta. Chciałabym, żeby były wyąjtkowe. Pierwszy raz całe święta spędzamy w Poznaniu. Mam nadzieję, że będą spokojne. Postaram się, żeby takie były.

Przy okazji pochwalę się kartkami świątecznymi, jakie dostaliśmy w tym roku. Co prawda są tylko 4, za to każda przywędrowała z innego zakątka Europy: z Rzymu, Moskwy, Londynu i Paryża. Serdecznie dziękujemy za pamięć :)

kartki świąteczne
17:09, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 grudnia 2008
piątek, 19 grudnia 2008

A w niedzielę przyjeżdża do nas mama. Bardzo się cieszę, że razem spędzimy święta. Szkoda tylko, że dziadkowie zostali sami... Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu będziemy razem.


13:59, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »

po raz kolejny przekonałam się jaką ogromną siłę ma telewizja. Rano w programie Dzień Dobry TVN mówiono o płycie dla niemowlaków, która ułatwia zasypianie. Z ciekawości weszłam na Allegro, żeby zobaczyć czy można nabyć takową płytę. Okazało się, że jest jedna aukcja z płytami. Było ich 50. Minęło kilka minut, odświeżyłam stronę i... wszystkie płyty były wykupione. Pomijam fakt, że Sprzedający nie miał jeszcze żadnych komentarzy od innych osób. Ludzie mu ufają, no bo przecież powiedzeli o nim w telewizji. Podobnie rzecz się ma z misiami, które sprzedawane są na rzecz Fundacji TVN "nie jesteś sam". Obecnie panuje na nie prawdziwy szał i niektórzy mogliby komuś dokopać, żeby tylko zdobyć takiego miśka. Szczerze współczuję takim ludziom.

Przy okazji jak tutaj jestem wspomnę tylko, że we wtorek szczepiliśmy Natalkę i podczas wizyty została zważona. "Mała" waży już 6200. 

Zabawa na macie
13:48, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 18 grudnia 2008
Właśnie wróciłam z wigilii firmowej. Było jakoś tak dziwnie, bo nie wigilijnie. Zupełnie nie w moim stylu. Pogadałam z kilkoma osobami, zjadłam sobie i uciekłam. Przy okazji uświadomiłam sobie, że mój powrót do pracy zbliża się wielkimi krokami. Jak na razie ciężko mi to sobie wyobrazić.
23:46, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 grudnia 2008
wtorek, 16 grudnia 2008

14 grudnia minął rok, odkąd piszę tego bloga. Ale ten czas szybko minął!!! I tyle się zmieniło w ciągu tego roku.


15:47, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
O autorze
Strona odwiedzana
razyplony