piątek, 25 kwietnia 2008

Powoli wracamy do normalności. Wczoraj byliśmy na pierwszym spacerze od 2 miesięcy. Był krótki, ale to jednak był spacer. O ciąży świadczy to, że powoli przestaję mieścić się w ubrania i mam duży apetyt. Ale poza tym nie mam (na szczęście) żadnych bóli, więc czasem zapominam o ciąży. Fajnie byłoby gdyby tak zostało do końca.

Kurcze dzisiaj zaczął się 16 tydzień. Może za miesiąc będę już czuła ruchy dziecka. Na USG widać było, że dzidzia szaleje i jest bardzo ruchliwa.

12:34, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 kwietnia 2008
12:42, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »
W końcu mogę to napisać - jest lepiej. To już 15 tydzień. Co prawda do pracy jeszcze nie wracam, ale mogę już chodzić, to już coś. Jestem teraz znacznie spokojniejsza. Mały (lub mała) ma rączki, nóżki, kręgosłup, a nawet śliczny nosek po tatusiu. Ale to wszystko dziwne.
12:39, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 kwietnia 2008

Dzisiaj w końcu zrobiłam badania krwi i moczu. W sumie późno, no ale tak jakoś wyszło.

Ogólnie czuję się lepiej. Myślę, że powoli mogłabym zacząć myśleć o powrocie do pracy. Się zobaczy.

14:54, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 kwietnia 2008

W piątek rano pojechaliśmy do szpitala, no i zostawili mnie na badania i obserwacje. Okazuje się, że jest lepiej niż myśleliśmy, więc teraz jesteśmy już spokojniejsi.

Noc w szpitalu to prawdziwy koszmar. Piętro wyżej była porodówka i w nocy dwie dziewczyny rodziły. Krzyk był niesamowity. No ale potem było słychać płacz dziecka, więc chyba wszystko dobrze się skończyło.

Ja też już nie mogę się doczekać tego momentu.

12:08, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 03 kwietnia 2008

Jednak leżenie i jednak duphaston. Ciąża jest zagrożona. To 12 tydzień. Mam leżeć na razie przez 3. Potem się zobaczy. Nie mam na razie szans na powrót do pracy. Ach...

W tej sytuacji to bardzo odważny suwaczek.

11:36, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Strona odwiedzana
razyplony