piątek, 30 maja 2008

Ale dzisiaj upał. Na termometrze w cieniu wyświetla mi 24 stopnie. Cieszę się, tym bardziej, że przed nami weekend. Co prawda sobotę i niedzielę spędzimy w mieście, ale może uda nam się chociaż wyrwać na jakiś spacer nad jezioro. W sumie to upał mi nie przeszkadza, bo pomimo, że mieszkamy w blokowisku, to mamy zacienione mieszkanie i w domu jest całkiem przyjemnie (pomijając śpiewy za oknem, ale to już dłuższa historia).

A w poniedziałek powrót do pracy. Dziwnie tak wrócić po 3 miesiącach :)

sołacz2

12:44, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 maja 2008
13:12, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 maja 2008

Dzień Matki - dzisiaj niestety nie spotkam się z moją mamą i nie złożę jej osoboście życzeń. Tak jakoś mi się ułożyło w życiu, że szybko wyfrunęłam z gniazda i zamieszkałam dość daleko od domu. To miało być tylko przejściowe, na czas studiów. No a wyszło tak, że mieszkam już tutaj 9 lat. Ogólnie jest mi tutaj dobrze, coraz lepiej, ale są dni (tak jak dziś) kiedy bardzo tęsknię za mamą i miejscem mojego dzieciństwa.

No ale cóż - taka jest kolej rzeczy. A teraz sama oczekuję dziecka, być może za rok będę obchodziła dzień matki. No bo będę mamą :)

kwiaty dla Mamy

13:41, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 maja 2008

Dzisiaj mija trzecia rocznica odkąd poznaliśmy się z A. Dokładnie 3 lata temu wysłał do mnie oczko przez Sympatię. Od tego czasu zmieniło się całe nasze życie. Na lepsze. W naszym życiu zagościło szczęście. To dla Ciebie te kwiatki Kochanie :)

Kwiatki dla A.

20:45, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
piątek, 23 maja 2008
11:38, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »

Wczoraj spędziliśmy całkiem miły dzień (głównie na leniuchowaniu). A wieczorem wybraliśmy się do kina. I o dziwo wysiedziałam w foletu prawie 2 godziny. To dopiero sukces.

Film, na którym byliśmy to taka lekka komedyjka o tytule "Co się zdarzyło w Las Vegas". Generalnie taka sobie bajeczka o miłości, szczęściu ,no i oczywiście zakończona szczęśliwym finałem.

A dziś wkroczyliśmy w 20 tydzień naszej ciąży. Zauważyłam, że kobiety w ciąży odliczają czas według wizyt u lekarza. Do mojej kolejnej wizyty zostały prawie 2 tygodnie. Nie mogę doczekać się kiedy znowu zobaczymy naszego malucha.

11:35, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
środa, 21 maja 2008
13:47, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 maja 2008
14:55, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »

Brzuch mi stale rośnie. Jest coraz większy i większy. Niestety nie czuję jeszcze ruchów maluszka. Znaczy czasem czuję jakieś bąbelki albo delikatne bóle, ale nie wiem czy to jest właśnie to.

Dzisiaj mam sporo energii. Zaszalałam, bo samodzielnie zrobiłam sos pieczarkowy na obiad, no i jeszcze pranie, które nawet sama rozwiesiłam! Jak na mnie to bardzo dużo, bo przecież przez ostatni czas bardzo się rozleniwiłam.

14:55, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 maja 2008
09:58, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 maja 2008

Wczoraj byliśmy z wizytacją u lekarza. Niestety tym razem nie widziedzieliśmy naszego dzidziusia :( Teraz oczekujemy na pierwsze wyczuwalne ruchy malucha.

Do pracy wracam dopiero w czerwcu. Wszyscy się dziwią, że chcę wrócić. Osoby, które tak mówią nigdy nie były w takiej sytuacji. No bo tydzień, dwa fajnie jest posiedzieć w domu, ale nie 3 miesiące. Tym bardziej, że potem jak już maluch przyjdzie na świat to w pracy nie będzie mnie przez pół roku. Niestety urokiem pracy w korporacji jest to, że wszystko zmienia się z dnia na dzień. Tak naprawdę to wrócę do zupełnie innej firmy. I mam pewne obawy czy sobie poradzę z tymi wszystkimi nowościami. Dlatego uważam, że czym szybciej wrócę, tym lepiej.

12:53, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 maja 2008
11:30, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
O autorze
Strona odwiedzana
razyplony