sobota, 30 maja 2009

Rok temu, 30 maja, pisałam na blogu, że jest upał i ciężko wytrzymać. A dziś... leje, leje, leje i jest zimno. I jak tu zaplanować urlop?

16:12, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »

Jakiś czas temu (bodajże 9 maja) byliśmy na pikniku UAM organizowanym z okazji 90-lecia istnienia uczelni. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia:

piknik UAM

makieta stadionu lecha

czwartek, 28 maja 2009

Oto co potrafi nasz maluszek:

ja stoję

jem obiadek

ssię smoczka

bawię się w łóżeczku

leżakuję

20:17, anjaak_net , Natalkowo
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 maja 2009

Dzisiaj Dzień Matki. Z tej okazji córeczka wraz z tatusiem podarowali mi przepięknego kwiatka:


07:54, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 maja 2009

Zmieniam pracę - to już postanowione. Już dawno chciałam to zrobić, ale wiedziałam, że chcę najpierw chcę zajść w ciążę i urodzić dziecko. I tak się stało.Teraz nadarzyła się okazja, no i udało się. Z jednej strony jak zwykle jestem pełna obaw, ale z drugiej bardzo się cieszę. Chcę wykorzystać swoją szansę.

W minioną sobotę pojechaliśmy do hurtowni zobaczyć foteliki samochode dla Natalki. Okazuje się, że zakup nie będzie łatwy. Generalnie są 2 rodzaje - montowane tyłem i przodem do kierunku jazdy i takie, które można zapiąć tylko przodem. Posadziliśmy ją w kilku fotelikach i mamy już jako takie rozeznanie, jednak musimy się jeszcze dobrze zostanowić. Chodzi przede wszystkim o wygodę i bezpieczeństwo Natalki.

Tymczasem nasza córeczka od jakiegoś czasu zajada obiadki, siedząc na swoim małym tronie:

16:03, anjaak_net , Natalkowo
Link Komentarze (1) »
niedziela, 17 maja 2009
Zwycięska piosenka Eurowizji 2009 - mi nie przypadła do gustu.
22:34, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »

Weekend spędziliśmy u mamy. Bardzo stęskniła się za Natalką, nie widziała jej przez cały miesiąc. Wróciliśmy około 20, a potem wnoszenie toreb i rozpakowywanie - jak ja tego nie lubię. No ale jakoś poszło. Na szczęście Natalka dosyć szybko usnęła. Ostatnio jest o wiele spokojniejsza. Udało nam się wyrobić u niej stały rytm dnia. Nie wiem na jak długo, ale na razie nasza konsekwencja zdaje egzamin, bo i z jedzeniem nie ma większych problemów i z zasypianiem też nie. Oczywiście  jestem świadoma, że to może się wkrótce zmienić, ale póki co jest dobrze.

(Piszę i cały czas czuję konwalie - ale piękny zapach.)

22:29, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 maja 2009
Obecnie trwa okres matur. Moja matura odbyła się 10 lat temu. Do dziś pamiętam te emocje. Potem każdy egzamin na studiach był ważniejszy i bardziej nerwowy. Z okazji okrągłej rocznicy jedna z koleżanek organizuje spotkanie klasowe. Ja raczej nie pójdę. Tak szczerze to nie bawią mnie takie spotkania po latach. Było - minęło. Nic już mnie z tymi ludźmi nie łączy. Pewnie nawet nie miałabym z nimi o czym rozmawiać. Wszyskim z mojej byłej klasy życzę jak najlepiej, ale to już stare dzieje. Ważne jest to co tu i teraz.
23:16, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 maja 2009
piątek, 08 maja 2009

Fantastyczny chłopak: mądry, inteligenty, wrażliwy, pełen radości. Dobry mąż i ojciec. Zapalony sportowiec. Do tego bardzo przystojny. Może przesadzam? Nie, taki był. Mój kolega, właściwie znajomy. Kiedyś pracowaliśmy w jednej firmie. Przez 5 lat. W tym czasie zamieniliśmy ze sobą może kilka słów. A teraz go nie ma. Stale o tym myślę.

Czy jestem obojętna na losy innych? Czy interesuje mnie tylko czubek mojego nosa? Czemu nie widzę, że ktoś choruje? Może ktoś potrzebuje pomocy? Może czas, żeby rozejrzeć się dookoła?

18:20, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 07 maja 2009

Moje nowe odkrycie - India.Arie

21:39, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 maja 2009
Jutro moja kochana babcia ma operację. Modlę się, żeby wszystko się udało.
22:00, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
O autorze
Strona odwiedzana
razyplony