poniedziałek, 29 czerwca 2009

Wreszcie udało nam się znaleźć czas i zarezerwowaliśmy pokój nad morzem. Jeśli nic nie zburzy naszych planów, to w sierpniu jedziemy na urlop. Mamy nadzieję, że teraz się wypada, a potem będzie ładnie. Już teraz wyobrażam sobie pakowanie. Ale i tak się cieszę na ten wyjazd.

21:10, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 czerwca 2009

Wczoraj w nocy zmarł Michael Jackson. Król popu miał 51 lat. Zostawił po sobie wspaniałą muzykę. Moje wspomnienia z dzieciństwa nierozerwalnie wiążą się z jego piosenkami. I tak już zostanie.

10:28, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 czerwca 2009

Poniżej krótka fotorelacja z mimionego weekendu:

Plac Valcava

Fontanna Krizikova

Most Karola

poniedziałek, 22 czerwca 2009

Wczoraj Natalka skończyła 8 i pół miesiąca i w tym dniu wydarzyło się coś bardzo ważnego. Otóż w godzinach popołudniowych Natalce wybił się pierwszy ząbek! Mała bardzo płakała i cały czas tarła się po buzi. Mój Kochany mąż dzielnie radził sobie z Natalką, podczas gdy ja wypoczywałam. No ale już jestem, wróciłam. Stęskniona i bardzo zmęczona. A w domu ugotowane, posprzątane, wszystko super. Chyba powinnam częściej wyjeżdżać.

20:07, anjaak_net , Natalkowo
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 18 czerwca 2009

Jutro rano wyjeżdżam. To już postanowione. Nie ma odwrotu. Na całe 3 dni zostawiam moją kochaną rodzinkę... i już za nimi tęsknię. Ale cały czas tłumaczę sobie, że to TYLKO 3 dni. Wiem, że będzie mi ciężko bez mojego Tuptusia i Mężusia, ale muszę wytrwać.

Podobno Praga jest piękna - jadę to sprawdzić :)

20:12, anjaak_net
Link Komentarze (1) »
sobota, 13 czerwca 2009

Zdjęcia z ubiegłorocznego Jarmarku są tutaj. Poniżej kilka fotek zrobionych dzisiaj:

jedyne 130 zł

Inne zdjęcia z Botanika są tutaj, tutaj i tutaj.

piątek, 12 czerwca 2009

Mama mojego kolegi umiera. Choruje na raka od 5 lat. Do tej pory cały czas walczyła. Teraz zaczyna przegrywać. Już nie wstaje z łóżka, ma zakładane pampersy. Czeka na śmierć.
Ostatnio ciągle słyszę o ciężkich, śmiertelnych chorobach. Umierają młodzi ludzie. Przeraża mnie to. Panicznie boję się choroby i swojej bezsilności.

16:31, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 czerwca 2009

Natalka wczoraj skończyła 8 miesięcy. Od kilku dni sadzaliśmy ją na nocniczku, a dzisiaj pierwszy raz z niego skorzystała. W ten sposób zaoszczędziliśmy jedną pieluszkę :)

Poza tym nasza córeczka jest już kąpana w dużej wannie. Małą wanieknę musieliśmy oddać prawowitej właścicielce.

8 miesięcy

20:35, anjaak_net , Natalkowo
Link Komentarze (1) »
środa, 03 czerwca 2009

Wczoraj o godzinie 19:22 urodziła się Maja. Mała waży 2820. Obie z mamą czują się dobrze :) Gratulujemy i życzymy wiele szczęścia!

20:58, anjaak_net
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Strona odwiedzana
razyplony