wtorek, 30 września 2008
poniedziałek, 29 września 2008
Powoli zaczynamy odliczanie. Zostało 18 dni, ale tak naprawdę gdyby Mała urodziła się w ten piątek to już byłaby urodzona w terminie. W środę wizyta u lekarza - jestem bardzo ciekawa ile Mała waży. No a potem pozostaje już tylko czekanie.
14:49, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 września 2008

Wczoraj była piękna jesienna pogoda, więc wybraliśmy się nad jezioro Rusałka.

Rusałka
Rusałka
Rusałka
Rusałka
Rusałka
Rusałka
czwartek, 25 września 2008
Jutro rozpoczniemy 38 tydzień ciąży. Co noc mam sny związane z porodem, szpitalem, karmieniem, pieluchami. Generalnie jeszcze nie mam stresa przed porodem. Boję się raczej tego co będzie później, czy Mała będzie zdrowa, czy nie będzie dużo płakała, czy poradzimy sobie z tym wszystkim. Przez pierwsze 2 tygodnie A. weźmie urlop i będzie z nami, a potem przyjedzie moja mama. Mam nadzieję, że będę umiała zachować spokój i nie będę nerwowa. Ogólnie mimo tych wszystkich obaw nie mogę się doczekać naszej Córeczki :)
12:37, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 września 2008
poniedziałek, 22 września 2008

Zacznę od tego, że mamy już 37 tydzień :) Poza tym z rzeczy ważnych - zmieniliśmy samochód na większy, coby pomieścić się z wózkiem i pozostałymi bajerami.

Wczoraj spędziliśmy bardzo miły dzień, najpierw lenistwo do 12, a potem pojechaliśmy na spacer do Wojnówka (udało nam się zdążyć przed tym wielkim deszczem). W lesie widać, że jesień zbliża się wielkimi krokami.

Po spacerze pojechaliśmy na obiad do kuźni w Biedrusku - ale tam mają jedzonko :) mniam mniam. A wieczorkiem obejrzeliśmy film. To był bardzo miły weekend.

Poniżej kilka zdjęć ze spaceru:

spacer3
spacer5
spacer2
spacer1
A tam jest nasza Mała Córeczka:
spacer4

 

piątek, 19 września 2008
środa, 17 września 2008

Muszę przyznać, że A. bardzo mnie zaskoczył w naszą rocznicę. Nie dość, że poszliśmy do restrauracji na obiadokolację to jeszcze dostałam prześliczny bukiet kwiatów. A wieczorem obejrzeliśmy płytę ze ślubu. Było się z czego pośmiać ;)

A wczoraj spakowaliśmy torbę do szpitala. Do terminu pozostało 30 dni, ale wiadomo, że różnie może być. Potem dorzucę jeszcze parę kosmetyków i gotowe.

Wózek też jest już przygotowany, chociaż na pocztąku korzystać będziemy tylko z nosidełka. W zasadzie z takich logistycznych spraw to pozostało złożenie łóżeczka, ale tym zajmiemy się na początku października. Chcemy to zrobić trochę wcześniej, bo drewno jednak bardzo intensywnie pachnie i lepiej, żeby wszystko wywietrzało, zanim Mała pojawi się w naszym domku.

bukiet
bukiet
11:42, anjaak_net , Ciążowo
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 września 2008
19:49, anjaak_net , Muzycznie
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
O autorze
Strona odwiedzana
razyplony